FutureAdPro – reklamuj i zarabiaj !

FutureAdPro jest programem revshare i jak każdy program revshare cechuje się tym, że oprócz skutecznej reklamy, oferuje nam również możliwość zarobku na pakietach reklamowych. Platforma cieszy się coraz większą popularnością, a za razem coraz większą ilością użytkowników. Co przyciąga tylu ludzi do programu? Tego dowiecie się w dalszej części artykułu…

FutureAdPro a FutureNet ?  

FutureNet to nazwa firmy, która stworzyła FutureAdPro. Początkowo FutureNet postawiło na portal społecznościowy, na którym można było zarabiać pieniądze. W jaki sposób ? Użytkownicy mieli być wynagradzani za swoja aktywność (dodawanie postów, pisanie na czacie). Portal nadal działa i jest połączony z FutureAdPro, platformą w której reklamujemy swój biznes. Już w 2016 roku Dziennik Gazeta Prawna bardzo pozytywnie opisuje w swoim artykule firme Future net. Poniżej załączam link do artykułu. http://serwisy.gazetaprawna.pl/jakosc-roku/artykuly/971504,postaw-na-futurenet.html

Zobacz krótki film z eventu FutureNet 🙂 robi wrażenie.

Geneza FutureNet.

Właścicielami firmy są Roman Zieman oraz Stephan Morgenstern, zaś CEO zajmuje się Mateusz Głowicki. Główna siedziba firmy znajduje się w Dubaju, adres można odszukać na stronie internetowej. Biura można znaleźć również na Ukrainie, w Polsce, Brazylii oraz dochodzą inne. FutureNet wystartowało pod koniec 2014 roku zaś w kwietniu 2016 program reklamowy FutureAdPro. Na dzień dzisiejszy w FN zarejestrowanych jest 1 500 000 użytkowników.

Jak zarabiać w FutureAdPro ?

Jak w każdym klasycznym revshare, tak i w FutereAdPro zarabiamy na paczkach reklamowych (AdPackach), które dają nam wyświetlenia naszej strony i zwracają się w 120%. Program oferuje nam:

  • 2 rodzaje AdPacków – $10 lub $50

  • Otrzymasz 160 lub 800 wyświetleń + zwrot kosztów reklamy oraz zysk 20% na każdym AdPacku

  • 5 poziomów głębokości ze struktury

  • Każdy AdPack wypracowuje $12 lub $60

  • Naliczenia co 15 minut na poziomie 1% dziennie

  • Obejrzenie 10 reklam kwalifikuje do naliczeń przez 24 godziny

 

  • Maksymalna ilość paczek – 100 / 1000

Reklamuj swoją stronę !

Kupując usługę reklamową w FutureAdPro otrzymujesz gwarantowany ruch na stronie, którą reklamujesz! Usługa geo-targetowania pozwoli Ci na dotarcie Twojej reklamy do określonej przez Ciebie grupy odbiorców. W zależności od tego, kto ma ją zobaczyć i do kogo kierujesz produkt. Warto podkreślić, że kupując reklamę na portalu społecznościowym FutureNet można bez problemu reklamować inne programy zarobkowe!

Płatności w FutureAdPro.

Aby zakupić paczki reklamowe, najpierw musimy przelać swoje środki na konto FutureAdPro. Mamy na to kilka możliwości. Poniżej załączam screen jakie mamy opcję przelewu:

Niedawno została wprowadzona możliwość wypłacenia swoich środków bezpośrednio na giełdę Bitbay. Maksymalna ilość paczek w programie to 1000 sztuk.

Jak zacząć przygodę z FutureAdPro ?

Wystarczy zarejestrować konto. Tutaj znajdziesz link do darmowej rejestracji. Można mieć jedno konto na jedno gospodarstwo domowe. Jeżeli system wykryje chociażby jedno dodatkowe konto, oba zostaną usunięte.

Kolejnym krokiem jest weryfikacja konta poprzez przesłanie kopii swojego dokumentu tożsamości oraz zakup paczek reklamowych.

Podsumowując

FutureAdPro moim zdaniem jest mega narzędziem do promowania swojego biznesu w internecie. Nie dość, że otrzymujemy skuteczną reklamę, która dociera do określonej przez nas grupy odbiorców, to dodatkowo firma nam za to płaci ! Pozycja programu w branży revshare jest naprawdę wysoka i chyba minie długi czas zanim znajdzie sobie konkurenta. Jeśli chcesz dołączyć do FutureAdPro przejdź do REJESTRACJI !

Dodaj komentarz